Privātuma politika

Izmantojot Triple.lv portālu (turpmāk – Portāls), Jūs piekrītat, ka Portālā ievietotās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot tā kvalitāti.

Šis portāls pieder SIA “Global Internet Marketing” (Reģistrācijas Nr. 43603067876, juridiskā adrese: Katlakalna iela 9, Rīga, LV-1073, e-pasts: [email protected])

Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz triple.lv domēnu. Portāls var saturēt saites uz citām vietnēm, kas pieder trešajām personām. SIA “Global Internet Marketing” neuzņemas atbildību par trešo pušu vietnes drošību un konfidencialitāti.

Sīkdatne (angļu val. Cookie) ir neliels fails, kas sastāv no burtiem un cipariem, kas tiek ierakstīts Jūsu pārlūkā vai Jūsu datora cietajā diskā. Atkarībā no mērķiem, var tikt izmantotas dažādas sīkdatnes. Sīkdatnes arī palīdz atšķirt Jūs no citiem interneta mājas lapas lietotājiem, tādējādi nodrošina patīkamāku interneta mājas lapas lietošanas pieredzi un ļauj pilnveidot interneta mājas lapu.

Vairums pārlūku ļauj bloķēt visas sīkdatnes, un dažos pārlūkos ir iespēja bloķēt tikai konkrētu pušu sīkdatnes. Tādējādi Jūs varat izmantot šīs iespējas. Tomēr pievērsiet izmanību tam, ka visu sīkdatņu bloķēšana negatīvi ietekmēs interneta mājas lapas lietošanu un nez sīkdatnēm Jūs nevarēsiet izmantot visus interneta mājas lapas sniegtos pakalpojumus.

Kā mēs izmantojam Sīkdatnes

Portālā Triple.lv tiek izmantotas zemāk aprakstītās sīkdatnes:

Kā dzēst Sīkdatnes

Ja jūs nepiekrītāt, lai mūsu Portāls izmanto Jūsu sīkdatnes, tad mēs lūdzām Jūs atkāpties no Portāla izmantošanas, jo Sīkdatnes izmantošana ir kritiska Portāla darbībai.

Lai dzēstu esošas sīkdatnes Google Chrome pārlūkprogrammā atveriet “Developer Tools” (CTRL + SHIFT + I), uzklikšķiniet uz sadaļu “Application”, kreisajā malā atrodiet punktu “Cookies” un atveriet sarakstu, šajā sarakstā būs “https://triple.lv”, nospiediet uz to ar peles labo pogu un izvēlieties “Clear”. Pēc tam aizveriet Portālu.